Yaşam

Erotik Sahneleriyle Netflix’i Sallayan “Aldatıldığıma Sevindim” Filmine Gelen Tepkiler

‘İyi ki aldatıldım’ Netflix Türkiye’de son haftalarda en çok izlenen filmlerin başında geliyor. Bu Brezilya filmi, erotizm ve gerilimi birleştiren sıra dışı hikayesiyle herkesin dikkatini çekiyor. Bakalım film bize neler anlatıyor, detayları birlikte görelim.

Uyarı: Eser miktarda spoiler içerir.

Netflix’te bu hafta en çok izlenen filmlerden biri, ismi ve erotik hikayesiyle Türk izleyicinin ilgisini çeken Brezilya yapımı ‘İyi ki Aldatıldım’ oldu.

Yönetmen Diego Freitas bu filmle dramı, gerilimi ve romantizmi harmanlayarak izleyiciye sıra dışı bir hikaye sunuyor.

Gizem, erotizm ve sırlarla dolu “Neyse ki Aldatıldım” filminde Giovanna Lancellotti, Bruno Montaleone ve Leandro Lima gibi usta oyuncular rol alıyor.

Brezilya’nın Sao Paulo bölgesinde çekilen film, yazar Sue Hecker’in bir öyküsünden uyarlanıyor. Aşk ve ihaneti konu alan filmin merkezinde Babi adında bir kadın vardır.

Babi’nin başarılı bir kariyeri ve onu çok seven bir nişanlısı vardır. Ancak nişanlısına bir dava nedeniyle dava açıldı. Bu sırada sevimli başrol oyuncumuz, mahkeme salonunda güzelliğiyle ortalığı karıştıran yargıç Marco’yu fark eder.

Deli gibi seviştiği nişanlısıyla evlenmeye hazırlanan Babi, bir gün bekarlığa veda partisi düzenler. Peki bu nedir? Filmin adından da anlaşılacağı üzere nişanlısı Caio’nun kendisini aldattığını öğrenir ve intikam almak ister.

Babi, nişanlısının şirketteki suçlarını keşfederken bir yandan da yargıç Marco’yla yakınlaşır. Aslında sinemanın en can alıcı sahneleri onların ortasında geçiyor. İkilinin arasındaki cinsel gerilim ve uyum sinemaya farklı bir hava katıyor.

Tabiri caizse ikilinin sırtları yerde, kusura bakmayın yatağa gelmiyorlar demek doğru olur. Tabii ikisinin de motosiklet tutkunu olduğunu görünce onları daha çok izleme isteği uyandırıyor.

Babi ve Marco’nun sevişme ve gerilim dolu hikayesi “İyi ki aldatıldım” Netflix Türkiye’de gündem olacak gibi görünüyor. Filmin IMDb puanı 4 ama yine de bir şans vermenizi öneririm. Özellikle 365 Gün filmini sevenler kesinlikle kaçırmasın!

Bu kadar tavsiye ettikten sonra gelin filmi izleyenlerin yorumlarına bir göz atalım… ?

?

?

?

Sevişme sahneleriyle seyirciyi suskun bırakan bu filmi izlediniz mi? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu