Ekonomi

Karaman’da Çılgın Sayısal Piyangoda İşçi 6 Milyon TL Kazandı

KARAMAN’da ‘Milyonerler Şenliği’ kapsamında Çılgın Sayısal Loto’da bir işçi 6 milyon 229 bin 889 lira kazandı. Talihliye biletini veren Tatlı Büfe sahibi Necati Erdoğan, “Çalışan bir arkadaşımıza ikramiye verilmesi bizi çok mutlu etti. Arkadaş ailesiyle birlikte geldi ve mutluluğunu bizlerle paylaştı.”

Çılgın Sayısal Loto’da 5-31 Temmuz tarihleri ​​arasında yapılacak çekilişler oyunseverlerin şansına şans katarken, her çekilişte ekstra 5 milyon TL ikramiye garantisi veriliyor. ‘Milyonerler Festivali’ kapsamında yapılacak 12 Çılgın Sayı Loto çekilişinde oyunseverlere 60 milyon TL’lik ekstra ikramiye dağıtılacak. Karaman’da yaşayan şanslı elektrikçi ‘Milyonerler Festivali’ kapsamında 15 Temmuz’da Şirin Büfe’de 4 köşe Çılgın Sayısal oynadı. Şanslı sütunda 5 bilerek 6 milyon 229 bin 889 lira kazandı.

Bayi sahibi Necati Erdoğan, “Çılgın Sayısal Loto’da 5-31 Temmuz tarihleri ​​arasında yapılacak ‘Milyonerler Şenliği’nde her çekilişe 5 milyon TL fazladan ikramiye garanti edecek. Milyonerler Festivali’nde yapılacak 12 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde oyunculara fazladan 60 milyon TL ikramiye dağıtılacak. İkramiyeyi İstanbul’dan alacağını söyledim. Ertesi gün aradığımda ikramiyesini aldığına sevindiğini söyledi. Daha sonra Karaman’a gelerek ailesiyle birlikte büfemi ziyaret ederek memnuniyetini bizlerle paylaştı. Şanslı olan da günlük 400 liraya çalışan bir elektrikçiydi, iyi ki ikramiye çıktı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu