Haber

Neymar, Omuz Omuza bağışta bulundu mu, programa bağlı mıydı? 1 Mart Neymar bağışta bulundu mu? Neymar ne kadar, ne kadar bağış yaptı?

Türkiye’yi kasıp kavuran sarsıntı felaketinin ardından futbol camiası, depremzedeler için uzun soluklu bir yardım kampanyasına bu akşam başlıyor. Peki Neymar, Omuz Omuza bağışta bulundu mu, programa bağlı mı? 1 Mart Neymar bağış yaptı mı? Neymar ne kadar, ne kadar bağış yaptı? Detaylar burada…

OMUZ OMUZ KAMPANYASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Omuz Omuza bağış programı 1 Mart 2023 Çarşamba günü yapılacaktır. spor kanallardan canlı yayınlanacak. Program saat 20:00’de başlayacaktır.

OMUZ OMUZA BAĞIŞ PROGRAMI HANGİ KANALLARDAN YAPILACAK?

A SporbeIN Sports, SporSmart, Spor TV, S Sport, Tivibu Spor, TRT Spor ve TV 8 birlikte canlı yayınlanacak, “Omuz Omuza” dayanışma ve dayanışma kampanyası 1 Mart’ta başlayacak ve 15 Haziran’a kadar devam edecek.

NEYMAR OMUZA OMUZ BAĞIŞ PROGRAMI İÇİN BAĞIŞ YAPAR MI?

Mbappe’nin programa katılmasının ardından futbolseverler, Neymar’ın programa katılmasıyla ne kadar bağışta bulunduğunu merak etti. Neymar şu anda programda canlı yayında değil. Ancak ileride programa bağlanabileceği varsayılıyor.

NEYMAR OMUZ OMUZ KAMPANYASINA KATILDI MI?

Neymar henüz programa bağlı değil. İlerleyen saatlerde bağlanabileceği iddia ediliyor ancak bağlanıp bağlanamayacağına dair net bir bilgi yok. PSG’nin bir diğer yıldızı Mbappe de programa bağlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu