Ekonomi

Trendyol, Yaz Alışverişi Kampanyası ile milyonlarca müşteriyi buluşturuyor

Trendyol, “Yaz Alışverişi Kampanyası” ile 7-11 Haziran tarihlerinde milyonlarca müşterisini yüzbinlerce satıcıyla buluşturuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Yaz Alışverişi Kampanyası ile tüm yaz ihtiyaçlarını müşterilerine sunmayı hedefleyen Trendyol, plaj malzemelerinden serinletici teknolojik cihazlara, yaza en uygun giysi ve aksesuarlardan bakım ürünlerine kadar milyonlarca eserde fırsat sunuyor. .

Trendyol Yaz Alışveriş Kampanyası, yazın gücünü eğlenceli aktivitelere yansıtmak isteyenler için su sporlarından scooter ve kaykaylara, kalabalık yaz sofralarında sevdiklerini ağırlayacaklar için hafif atıştırmalıklardan şık sofra takımlarına, güneşin tadını evinde çıkarmak isteyenler için konforlu bahçe takımlarından salıncak ve hamaklara kadar. müşterilerle buluşmak.

Yazın tadını doğayla iç içe yaşayacak olanlar için kamp ve piknik malzemeleri de unutulmamış. Doğa tutkunları kamp sandalyesi, mangal ve mangal, piknik örtüsü, termos gibi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak eserlere Trendyol kampanyasında avantajlı fiyatlarla ulaşabilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu