Haber

Volkan Demirel’e Güzel Eşini Nasıl ‘Lekelettiğini’ Soran Kullanıcı Tartışma Yarattı!

2010 yılından bu yana hem ayrı hem de birlikte evli olan, magazin dünyasının sevilen isimleri arasında yer alan eski Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel ile eşi Zeynep Sever Demirel’i tanımayan yoktur! Bugün @LuckyBesta isimli bir kullanıcının Zeynep Sever Demirel’in şirinliğini vurgulayan “Nasıl yaptın Volkan baba Allah aşkına gel öğret” daveti sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü ? tepkilere birlikte bir göz atın!

Hepinizin Fenerbahçe’nin eski kalecisi Volkan Demirel’i ve 2009 Belçika Güzeli tescilli güzel eşi Zeynep Sever Demirel’i tanıdığını düşünüyoruz.

2010 yılından beri evli olan ve dünyalar güzeli iki kızı olan çift, hem birlikte hem de bireysel olarak magazin dünyasının sevilen isimlerinden biri.

Beraberliklerine herkesin imrendiği kesin. Hatta Zeynep Sever Demirel’in güzelliği bile sosyal medya kullanıcılarının gündeminde!

Özetle Zeynep Sever Demirel’in tatlılığı yıllardır gül ağacı gibi bir güzellik! Nitekim kimisi çifte nazar duası okuyup takdirlerini ifade ederken kimisi de Zeynep Sever Demirel’in aşırı güzel olduğunu vurgulayarak Volkan Demirel’le nasıl olduğunu anlayamıyorum ?

Kullanıcı @LuckyBesta bugün tam olarak bunu yaptı. Volkan, Demirel’e şu soruyu sordu:

1. Ve gönderiye yorumlar yağmaya başladı ? Bakalım @LuckyBesta’nın sorusuna kim cevap vermiş ve genel olarak erkeklere nasıl ve hangi dersler verilmiş, ne gibi tavsiyeler verilmiş ?

2. ?

3. Çok uygun.

4. Motamot öyle!

5. Sevmek ve sevilmek isteyenlerin yapması gerekenler tek tek sıralanmıştır…

6. Bakınız:

7. İşte erkekte aranan temel özelliklerden biri ?

8. Örneğin…

9. Bu kadar basit!

10. Çok doğru söyledi! ❤️

11. Neredeyse!

12. Yorumlarda buluşalım! ?

daricaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu