Haber

Sinan Ateş’in ailesine başsağlığı dileyen Meral Akşener’in dudaklarından tek bir cümle döküldü: Olayın takipçisi olacağım.

UYGUN Partisi Genel Lideri Meral Akşener, eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş’in baba evine taziye ziyaretinde bulundu.

“OLAYI TAKİP EDECEĞİM”

Sinan Ateş’in aile bireyleri ile bir araya gelen Akşener’e UYGUN Partisi Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, İl Başkanı Mehmet Hasanoğlu ve partililer eşlik etti. Sinan Ateş’in aile bireyleri ile yaklaşık 1 saat görüşen Akşener, ziyaret sonunda “Olayın takipçisi olacağım” dedi. Akşener, ziyaretinin ardından İstanbul’a taşındı.

GRUP TOPLANTISINDA ATEŞ’İ TAVSİYE ETMİŞTİ

Akşener, önceki gün grup toplantısında Ateş cinayetini hatırlatarak, “Geçen hafta ’14 Mayıs’a kadar her konuşmamda aynı soruyu Sayın Erdoğan’a soracağım’ dedim. Sayın Erdoğan Ankara’nın göbeğinde Banuçiçek ve Bengisu’nun babası Sinan Ateş’i kim katletti, katiller nerede saklanıyor, kim izin veriyor, yargı sürecini kim baltalıyor, bu soruları cevaplamadan içeride rahat oturamazsınız. o sandalye!” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu